GPO Spławik

Okręgowy Kapitanat Sportowy Okręgu PZW Bielsko Biała zaprasza na zawody wędkarskie z cyklu Grand Prix Okręgu o Puchar Wiosny  Koła PZW  Beskid Pogórze w dyscyplinie spławikowej.

Zawody zostaną rozegrane w dniu 28 kwietnia 2024.

Lokalizacja  Żwirownia stawy nr 4 i 5 w Pogórzu k. Skoczowa

Prawo startu  mają  trzyosobowe drużyny kół i klubów oraz zawodnicy indywidulani posiadający komplet aktualnych opłat na dany rok (członkowskie oraz okręgowa bielska) - do wglądu przez organizatora przed zawodami.

Wymagana oplata startowa płatna  przelewem na konto okręgu  17 1050 1070 1000 0001 0004 2308 z dopiskiem GPO Beskid Pogórze spławik i wynosi:

1. drużyna - 180 zł
  2. indywidualnie – 60 zł

Opłata nie dotyczy uczestników którzy wnieśli opłatę za cały cykl z góry.

Przewidywany harmonogram przebiegu zawodów :

7:00 zbiórka zawodników

7:00-7:20 zgłoszenie do zawodów, odprawa i losowanie stanowisk

9:50 nęcenie zanętą ciężką

10:00-14:00 łowienie

14:00-15:00 ważenie złowionych ryb, posiłek i ogłoszenie wyników

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w przewidywanym przebiegu imprezy.

Uwaga zainteresowani udziałem w zawodach spławikowych kat. senior  GPO Bielsko Biała. Od tego roku wprowadzamy zapisywalnie zawodników i drużyn aby usprawnić organizację zawodów. Zgłoszenia za pomocą sms 604727961. Podajemy imię nazwisko i nazwę drużyny plus info o opłacie czy jednorazowo czy cały rok z góry. Zawodnicy indywidualni tylko imię i nazwisko koło które reprezentują. Zapisy przyjmowane są do środy poprzedzającej niedzielne zawody. Zawodnicy i drużyny opłacające za cały rok zgłaszają się raz. Informacje będą również w komunikacie na stronie okręgu.