Ostatnie zarybienia wód Okręgu

Informujemy o kilku ostatnich zarybieniach wód Okręgu PZW Bielsko-Biała.

Zarybienie wód Okręgu PZW Bielsko-Biała 25/2023

Nadszedł czas na uzupełnienie ichtiofauny ,, Zbiornika Tresna "

Pierwsza tura Karpia trafiła do obwodu rybackiego SO 2, 1300 kg ryby w doskonałej kondycji znalazło,, nowy dom" . Jesteśmy przekonani, że te działania poprawią rybostan tego akwenu.

Zarybienie wód Okręgu PZW Bielsko-Biała numer 25/2023

Druga tura zarybienia kroczkiem karpia obwodu rybackiego SO 2. Tym razem na dugą stronę zbiornika trafiło 1300kg tej wyczekiwanj przez nas wszystkich ryby.

Zarybienie numer 26,27,28/2023

Przyszedł czas na kolejne zarybienie obwodów rybackich gatunkiem ryby na który wielu z Nas czekało z utęsknieniem. Narybek jesienny brzany bo o niej mowa, cały, zdrowy i w wspaniałej kondycji trafił do niżej wymienionych obwodów:

1.Obwód rybacki nr 4 rzeki Soły - 500 szt.
2. Obwód rybacki nr 5 rzeki Soły - 7000 szt.
3. Obwód rybacki nr 3 rzeki Skawy 7500 szt.

Zarybienie wód Okręgu PZW Bielsko-Biała numer 29, 30, 31, 32, 33 / 2023

Informujemy, że dokonaliśmy zarybienia poniższych obwodów rybackich szczupakiem.

-Obwód rybacki nr 2 rzeki Soły – 200 kg stara gmina Oczków, ul. Nad Jeziorem
-Obwód rybacki nr 3 rzeki Soły - 350 kg
-Obwód rybacki nr 5 rzeki Soły - 60 kg
-Obwód rybacki nr 3 rzeki Skawy 80 kg
-Obwód rybacki nr 2 rzeki Soły – 1000 kg Zarzecze

Zarybienie wód Okręgu PZW Bielsko-Biała numer 34,35/2023

Informujemy, że dokonaliśmy zarybienia obwodów rybackich narybkiem jesiennym jazia.

Łącznie do zbiornika Tresna i Porąbka czyli obwodów rybackich rzeki Soły SO2 i SO3 trafiło 600kg ryby.

Zarybienie jaźiem jak i jego ilość w poszczególnych obwodach wskazaną jest w operatach zarybieniowych, które Okręg PZW Bielsko-Biała należycie wypełnia.

Serdeczne dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc przy zarybieniu, a w szczególności V-ce Prezesowi do spraw gospodarczych, Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Żywieckiego oraz członkom koła PZW Żywiec Miasto.